Ulusoy Seyahat Otobüs Bileti

Dünya sana ait. Biletplaza, sen nereye gitmek istersen oraya götürür.

Türkiye'nin En Köklü Ulaşım Firmalarından Biri: Ulusoy

Yaklaşık 70 yıllık tarihe sahip Ulusoy Seyahat firması ülkemizin şehirlerarası insan taşıma hizmetlerinin de öncüsü bir firma olması açısından çok önemli bir konumdadır. 1937 yılında kurulan firma bugün araç filosunda bulunan 320 teknolojik olarak üst düzeydeki otobüsle yılda 3,5 milyon insanın taşıma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ulaşım sektörünün önemli ödüllerinden biri olan SUPERBRANS ödülünü alan ilk seyahat firması olması Ulusoy Seyahat'in hem geçmişinde hem de bugününde ne kadar başarılı bir firma olduğunu ortaya koymaktadır. Ayrıca Ulusoy Seyahat otobüs bileti konusunda da müşterilerine yardımcı olmaya çalışmaktadır. Çok uygun fiyatlarla Türkiye'nin birçok noktasına verdiği ulaşım hizmetleri de ülkemizin ulaşım sektöründe adını altın harflerle yazdıran bir firma olmaya devam edecektir.

Ulusoy Seyahat ile Türkiye'nin Birçok Noktasına Yolculuk!

Ulusoy Seyahat ile Ankara otobüs bileti, Antalya otobüs bileti, Aydın otobüs bileti, Balıkesir otobüs bileti, Burdur otobüs bileti, Bursa otobüs bileti, Çorum otobüs bileti, Giresun otobüs bileti, Isparta otobüs bileti satın alabilirsiniz. Ulusoy Seyahat otobüs bilet fiyatları çok uygun rakamlarla müşterilere sunulmaktadır. İstanbul otobüs bileti, İzmir otobüs bileti, İzmit otobüs bileti, Karabük otobüs bileti, Kırıkkale otobüs bileti, Kütahya otobüs bileti, Manisa otobüs bileti, Muğla otobüs bileti, Ordu otobüs bileti, Rize otobüs bileti de temin edebileceğiniz Ulusoy Seyahat modern bir şekilde ulaşım hizmetleri vermektedir. Ulusoy Seyahat otobüs bileti kampanyaları ile Samsun otobüs bileti, Trabzon otobüs bileti, Uşak otobüs bileti, Yalova otobüs bileti, Zonguldak otobüs bileti satın alarak çok uygun fiyatlarla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

www.biletplaza.com sitesini sizlerin daha hızlı ve güvenli bir şekilde bilet almasını sağlamak için kurduk. Ulusoy Seyahat'ten yapacağınız yolculuklarınızın biletlerini sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz bağlantılar sayesinde rahatlıkla satın alabilirsiniz. COMADO SSL güvenlik sistemi ile korunan sitemiz, bilet satın alma işlemlerinde size güven vermektedir. Ayrıca biletplaza.com ismi ile marketlerde yer alan mobil uygulamamız sayesinde bilet satın alma işlemlerinizi çok kısa süreler içerisinde pratik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamamız İos ve Android tabanlı cihazlarda hizmet vermektedir.