İsmail Ayaz Otobüs Bileti

Dünya sana ait. Biletplaza, sen nereye gitmek istersen oraya götürür.

Otobüs Şoförlüğünden Marka Olmaya: İsmail Ayaz Turizm

Türkiye'de ulaşım sektörünün öncü firmaları yavaş yavaş adından söz ettirirken 1950'li yılların sonuna doğru Bursa ve Eskişehir illeri arasında iki servis ile ulaşımına başlayan İsmail Ayaz, bir servisle de aynı yıllarda İstanbul'a yolculuk hizmeti veriyordu. Ayaz Turizm Seyahat adını resmi olarak aldığı 1962 yılından sonra şehirlerarası ve uluslararası pek çok yolculuk hizmeti ile müşterilerine ulaşmaya devam etti. Bu dönemde hac seferlerinde hacıları taşıyan firmalardan biri olan İsmail Ayaz Turizm, 1963 yılında Eskişehir otobüs terminalinin açılması ile merkez yazıhanesini buraya almıştır. Eskişehir - İstanbul arasında yapılan seferlerle zamanla firma daha da gelişmiştir. Dönemin ünlü markaları Magurus ve Mercedes'lerle 70'li yıllara kadar gelen firma, o yıllarda Eskişehir'de ulaşım hizmetleri veren Zümrüt Turizm'i satın alarak seferlerini sıklaştırmıştır. Ankara, Antalya, Alanya, Marmaris'e genişleyen seferleri başarıyla gerçekleştiren firmanın başına 1991 yılında İsmail Ayaz'ın vefatı sonrası oğlu Gürol Ayaz geçmiştir. Bugünlerde pek çok kişi uygun fiyatlı İsmail Ayaz otobüs bileti ile seyahat etmenin ayrıcalığını tadıyor.

İsmail Ayaz Turizm Türkiye'ye Ulaşıyor!

Eskişehir ve çevresini için alan dar bir bölgede ulaşım hizmetleri veren firma günümüzde pek çok noktaya ulaşabilmektedir. Oldukça ekonomik rakamlarla sunulan İsmail Ayaz otobüs bilet fiyatları müşterilerin bu firmayı tercih etmesindeki en büyük nedenlerdendir. Kalite anlayışından asla taviz vermeyen firma Antalya otobüs bileti, Aydın otobüs bileti, Bilecik otobüs bileti, Burdur otobüs bileti, Denizli otobüs bileti, Eskişehir otobüs bileti, İstanbul otobüs bileti, İzmir otobüs bileti, İzmit otobüs bileti, Kütahya otobüs bileti, Muğla otobüs bileti, Sakarya otobüs bileti, Uşak otobüs bileti satışları gerçekleştirmektedir. Firma ayrıca müşterilerine özel hazırladığı İsmail Ayaz otobüs bileti kampanyaları ile sayılan illerin birçoğunun ilçelerine ve önemli tatil bölgelerine de ulaşım hizmetleri vermektedir.

İsmail Ayaz araçları ile konforlu bir yolculuk deneyimlemek istediğinizde biletlerinizi www.biletplaza.com adresi üzerinden ulaşabileceğiniz sitemiz aracılığı ile de alabilirsiniz. Sitemizin akıllı telefonlar için hazırlanmış mobil uygulaması ile bilet satın alma işlemlerinizi çok kısa süreler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.