Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti

Dünya sana ait. Biletplaza, sen nereye gitmek istersen oraya götürür.

Balıkesir Uludağ Turizm ülkemizin seçkin ve en köklü otobüs şirketlerinden biri olup, 1932 yılında doğumlu Sayın Fehmi ŞENGÖRENOĞLU tarafından, farklı sektörlerdeki bilgisi ve deneyimlerini otobüs sektörüne aktarmıştır. Temelinin 1961 yılında atılan bu köklü otobüs şirketi bugünün büyük günlerini deneyimleyerek gelmiş oldu.

Kuruluşunun ilk yıllarında Balıkesir ile Bandırma arasında otobüs bileti hizmeti veren şirket, ilerleyen yıllarda otobüs filosunu genişleterek merkezi Balıkesir olmak üzere, Bandırma hattına, İzmir ve Bursa seferlerine başlamıştır. Eş zamanlı olarak Erdek seferlerine de hız kazandırmıştır.

Fehmi ŞENGÖRENOĞLU 1973 yılında ortakları ile ayrılma kararı alıp, bu yıl içerisinde Uludağ Turizm Otobüs İşletmesi adı ile sektöre girer ve bugünkü firmayı kurar. Vizyon olarak kendisine müşteri memnuniyetini prensip olarak belirleyen firma, otobüs servisi anlayışı ile ise daha iyi hizmet sunmak için otobüs filosunu iki katına çıkarmıştır.

1970?li yılların lüks otobüsleri olan MERCEDES O302 tip sıfır otobüsü yanında, MERCEDES 352 tip üç adet otobüs alınır. Bu şekilde çalışma planlanmış ve yürütülmüştür. Daha sonraki yıllarda ise ülkemizde turizm ve seyahat sektörlerinde büyük ve verimli değişimler olmuştur. Uludağ Turizm de, zaten önceden planlanmış ve oluşturulmuş vizyonuna uygun düştüğünden, sektörün ruhuna uygun adımlarını hızlandırmıştır. En yeni ve en modern otobüslerle firma kendini yenilemiştir.

Yıllar içinde Türkiye'nin genelinde müşterileri tarafından en çok tanınan ve tercih edilen şirket pozisyonuna gelen Balıkesir Uludağ Turizm, 2006 yılında Mercedes-Benz ile yaptığı anlaşma ile üretilen Travego marka otobüsler ile şirket bünyesindeki filo sayısını güçlendirmiştir.

Yazıhanelerinde; Balıkesir otobüs biletleri ile Ayvalık otobüs bileti, Balya otobüs bileti, Bandırma otobüs bileti, Bigadiç otobüs bileti, Burhaniye otobüs bileti, Dursunbey otobüs bileti, Edremit otobüs bileti, Erdek otobüs bileti, Gömeç otobüs bileti, Gönen otobüs bileti, Havran otobüs bileti, İvrindi otobüs bileti, Kepsut otobüs bileti, Manyas otobüs bileti, Marmara otobüs bileti, Savaştepe otobüs bileti, Sındırgı otobüs bileti, Susurluk otobüs bileti, İzmir otobüs bileti ile Balçova Otobüs bileti, Çiğli Otobüs bileti, Gaziemir Otobüs bileti, Karşıyaka Otobüs bileti, Konak Otobüs bileti, Aliağa Otobüs bileti, Bayindir Otobüs bileti, Bergama Otobüs bileti, Beydağ Otobüs bileti, Bornova Otobüs bileti, Buca Otobüs bileti, Çeşme Otobüs bileti,
Dikili Otobüs bileti, Foça Otobüs bileti, Karaburun Otobüs bileti, Kemalpaşa Otobüs bileti, Kinik Otobüs bileti, Kiraz Otobüs bileti, Menderes Otobüs bileti, Menemen Otobüs bileti, Narlıbahçe Otobüs bileti, Ödemiş Otobüs bileti,
Seferihisar Otobüs bileti, Selçuk Otobüs bileti, Tire Otobüs bileti, Torbalı Otobüs bileti, Urla Otobüs bileti, Bursa otobüs bileti ile Osmangazi otobüs bileti, Nilüfer otobüs bileti, Büyükorhan otobüs bileti, Yıldırım otobüs bileti, Gemlik otobüs bileti, Gürsu otobüs bileti, Harmancık otobüs bileti, İnegöl otobüs bileti, İznik otobüs bileti, Karacabey otobüs bileti, Keles otobüs bileti, Kestel otobüs bileti, Mudanya otobüs bileti, Mustafakemalpaşa otobüs bileti, Orhaneli otobüs bileti, Orhangazi otobüs bileti, Yenişehir otobüs biletleri satılmaktadır.

60 yılı geçen hizmet kalitesi ile Balıkesir Uludağ Turizm biletlerini www.biletplaza.com adresinden COMADO SSL güvenliği ile satın alabilirsiniz.

Biletplaza.com android uygulaması ve ios uygulaması ile güvenli ve hızlı bir şekilde bilet satın alabilirsiniz.